Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Przegrana w Balinie znów po dobrej grze.Czy to fatum ?

• autor: Cykul, 2014-06-16 14:20

Kolejna przegrana w przedostatniej, 29 kolejce. Tym razem Przeciszovia na wyjeździe zmierzyła się z drużyną Orła Balin. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy (3:0).

Pierwsza połowa w zdecydowanej większości opanowana została przez przyjezdnych piłkarzy z Przeciszowa. Coraz śmielsze ataki przynosiły szanse bramkowe. Już w 10 minucie obsłużony dobrym podaniem Matla z lewej strony przedryblował przeciwnika i stanął już tylko na przeciw bramkarza gospodarzy. Niestety piłka po uderzeniu trafiła tylko w boczną siatkę. Gospodarze otrząśnięci po zmasowanych atakach doszli do głosu. Skonstruowali kilka akcji i kontrataków które jednak nie przyniosły im korzyści w postaci bramki. Przeciszovia swoimi atakami zmuszała gości do częstych fauli. To przynosiło wiele rzutów wolnych oraz rożnych. Niestety piłka, po wykonaniu tych stałych fragmentów gry nie znalazła drogi do bramki ani razu. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem remisowym.

Druga połowa różniła się już diametralnie. Na samym początku drugiej części meczu strata piłki przez gości  w środku pola zapoczątkowała  ładną oskrzydlającą  akcję  gospodarzy którzy zdobyli bramkę na 1:0. A to był dopiero początek złego dla Przeciszovii. Po straconej bramce gra drużyny z Przeciszowa posypała się jak  domek z kart....a asa w rękawie żadnego już nie mieli. W odstępie  15 minut padły bramki na 2 i 3 do zera. Przeciszovia odpowiedziała już tylko kilkoma nieśmiałymi akcjami które niestety żadnej korzyści nie przyniosły. Wynik do końca nie uległ już zmianie.

Coraz lepsza gra, zaangażowanie a wyniki bez zmian.  I mimo tego że zarówno piłkarze, działacze jak i kibice powtarzają to jak mantrę, coś w tym musi być, jeżeli po przegranym meczu piłkarze z przeciwnej drużyny dziwią się że Przeciszovia z niezłą grą odnosi takie wyniki.

W sobotę ostania szansa przed Przeciszovią . I jeżeli ktoś myśli że piłkarze z Przeciszowa pogodzili się z ostatnim miejscem w lidze to się mylą- zapowiadają.  Czeka więc Nas, na zakończenie mecz pełen walki, przepełniony honorem i ambicją. Kibicujmy Naszym w sobotę, na stadionie przy ulicy Podlesie !!!